Ubezpieczenie domu Wrocław – Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Ubezpieczenie domu Wrocław

We Wrocławiu i w jego okolicach działa firma o nazwie Optima specjalizująca się wielorakimi ubezpieczeniami. Dzięki doświadczonym pracownikom o odpowiednich kwalifikacjach, służy fachową pomocą i doradztwem w tym zakresie, zarówno dla zakładów pracy, publicznych instytucji jak i dla klientów indywidualnych.

Ubezpieczymy tu tak samo dom, mieszkanie, samochód, jak i swoje życie i zdrowie, a także zabezpieczymy nasze mienie przed zniszczeniem, kradzieżą lub wszelkimi – niezależnymi od nas – kataklizmami oraz wykupimy polisy terminowe np. na czas zagranicznej podróży.

Agencja Optima współpracuje z wieloma renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi, takimi jak: PZU, Warta, Generali, Uniqa, Ergo Hestia czy Gothaer, dzięki czemu zaproponuje nam jak najbardziej optymalne rozwiązania i korzystne ceny dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Podążając za ciągle wzrastającym postępem technicznym, firma oferuje również ubezpieczenia OC dla bezzałogowych urządzeń latających czyli różnego rodzaju dronów, cieszących się coraz większą popularnością.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
9661512730
REGON
020539083
Siedziba
ul. Krupnicza 13/204a
50-075 Wrocław
  • Ubezpieczenie domu Wrocław – Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima