Soft Skin Dermaclinic – medycyna estetyczna

Soft Skin Medical Center założyła dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus. Miejsce tworzy kadra wyszkolonych profesjonalistów zajmująca się zdrowiem i urodą klientów. Od 15 lat, personel zapewnia usługi najwyższej jakości, nieustanie się rozwijając. W klinice oferowane są konsultacje oraz zabiegi z zakresu dermatologii, dermatochirurgii, kosmetologii, medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, ginekologii estetycznej, alergologii, fizjoterapii i dietetyki. Szeroka gama zabiegów pozwala na kompleksowe zaopiekowanie się klientem.

medycyna estetyczna Wrocław

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.1

Nasza misja, czyli bezpieczne piękno

W soft Skin Medical Center najwyższej klasy dermatolodzy łączą siły z ekspertami medycyny estetycznej, aby osiągnąć zamierzony efekt w bezpieczny sposób. Dbając o urodę klient, nie powinien się martwić o swoje zdrowie. Dlatego w klinice, używając nowoczesnych metod, zapewniamy piękno oraz profesjonalne wykonywanie zabiegów.
Medycyna estetyczna

Marzenia o gładkiej, elastycznej skórze są na wyciągnięcie ręki. W klinice żegnamy zmarszczki przebarwienia oraz pajączki. Co więcej, zabiegi estetyczne pomagają w walce o smukłą sylwetkę bez dokuczliwych rozstępów lub blizn. Podczas każdego zabiegu estetycznego uczestniczy specjalista dermatolog. Zapewnia to szybką diagnozę problemów dermatologicznych i leczenie z poprawną wiedzą kliniczną.

medycyna estetyczna Wrocław

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.2

Holistyczne podejście-wszystko ma znaczenie!

Skóra stanowi największy organ ludzkiego ciała. Jego stan pokazuje kondycje całego organizmu. Holistyczne podejście pozwala łączyć dermatologię z innymi kierunkami medycznymi. Oprócz leczenia oraz zabiegów klienci również otrzymują pomoc psychologa oraz dietetyka. Odżywianie jest bardzo ważne, dla zdrowia oraz wyglądu skóry, konsultacje z dietetykiem umożliwiają dobranie jadłospisu, który pomoże zadbać o nasze ciało.

Wiele przypadłości skóry może mieć związek ze złym samopoczuciem oraz chorobami psychicznymi. Psychodermatologia staje się coraz bardziej popularna, co zwraca uwagę na problem zaniedbania zdrowia psychicznego. Piękno zewnętrzne nie wybrzmi pełnym blaskiem, jeśli nie zadba się o piękno wewnętrzne.

medycyna estetyczna Wrocław

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.3

Rozbłyśnij blaskiem

Klinika oferuje wiele zabiegów oraz konsultacji, które mogą pomóc rozwiązać wiele problemów. W przyjaznej oraz profesjonalnej atmosferze podejmowane są odpowiednie kroki, aby osiągnąć wymarzony cel klienta. Kompleksowe zadbanie o siebie, to inwestycja w swoje szczęście.

Soft Skin Dermaclinic

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7532154115
REGON
021847160
Siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u
50-457 Wrocław
  • Soft Skin Dermaclinic – medycyna estetyczna
  • Soft Skin Dermaclinic – medycyna estetyczna
  • Soft Skin Dermaclinic – medycyna estetyczna