Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Proterapeutica to profesjonalna poradnia psychologiczna z siedzibą we Wrocławiu. Pracujący w niej specjaliści posiadają niezbędne wykształcenie oraz doświadczenie pozwalające na przezwyciężanie wielu problemów dotykających ich pacjentów. Poradnia daje możliwość skorzystania z pomocy wykwalifikowanych psychoterapeutów.

Psycholog Wrocław

Psycholog Marta Lang - poradnia Proterapeutica Wrocław

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na terapię z tego rodzaju specjalistami. Zazwyczaj są to stany depresyjne, codzienne poczucie dyskomfortu, ataki paniki, trudności adaptacyjne, uzależnienie od alkoholu i wiele innych. Takie konsultacje sprawiają, że życie pacjenta staje się lepsze i znacznie łatwiejsze.

Psycholog Wrocław

Psycholog Małgorzata Kuzyk - poradnia Proterapeutica Wrocław

Poradnia prowadzi terapie dla par i małżeństw, których związek znalazł się na zakręcie. Ponadto zatrudnieni tam specjaliści odbywają efektywne zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Placówka daje też możliwość skorzystania z wiedzy profesjonalnego seksuologa. Każdy z pracujących tam fachowców odznacza się pełnym profesjonalizmem oraz empatycznym podejściem do swoich pacjentów.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8961399071
REGON
362700702
Siedziba
ul. Pochyła 21/1a
53-512 Wrocław
  • Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica
  • Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica