Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg

Prawo niemieckieKancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg jest do Waszej dyspozycji. Jeżeli tylko potrzebna jest Wam profesjonalna pomoc prawna, to zachęcamy do tego, aby umówić się na wizytę. Dzięki temu będziecie pewni, że nasi pracownicy będą w stanie poświęcić Wam odpowiednią ilość czasu na zapoznanie się z Waszą sprawą. Udzielamy pomocy prawnej w języku polskim, jak również niemieckim.

Nasze specjalizacje to prawo pracy, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo rodzinne. Jesteśmy w stanie pomóc również wtedy, kiedy chodzi o prawo autorskie, prawo handlowe i gospodarcze, wdrożenie RODO. Działamy również wtedy, jeżeli chodzi o polsko-niemieckie stosunki handlowe.

Na bieżąco aktualizujemy swoją wiedzę, dzięki czemu możecie być pewni, że jesteśmy w stanie wykazać się wysoką skutecznością. Na sali sądowej oraz poza nią. W razie jakichkolwiek pytań, dzwońcie lub piszcie. Mamy nadzieje, że obdarzycie nas swoim zaufaniem. Zawsze działamy dla dobra naszych klientów, którzy postanowili powierzyć w nasze ręce swoje sprawy.

 

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8522531717
REGON
367772089
Siedziba
ul. Królewiecka 72
54-117 Wrocław
  • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg