Infortes Sp. z o.o. – Comarch partner Warszawa

comarch partner warszawa

Infortes to firma, która oferuje systemy informatyczne usprawniające prace w firmie. Dysponują programami do planowania zasobów przedsiębiorstwa np. Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima. Do wyboru są także systemy do zarządzania relacjami z klientami - Comarch CRN. Jeżeli ktoś potrzebuje oprogramowań do zarządzania dokumentami w firmie lub dla biur rachunkowych, to firma Infortes ma odpowiednie propozycje.

Oprócz tego oferują nowoczesne rozwiązania na urządzenia mobilne oraz dla e-handlu. W portfolio mają także serwery z oprogramowaniem, stacje robocze, urządzenia mobilne i akcesoria np. przenośne terminale, kolektory danych, drukarki kodów i etykiet.

Profesjonaliści z Infortes dopasowują programy do potrzeb klienta. Poza tym dostarczają produkty, organizują szkolenia dla użytkowników, pozyskują dofinansowania ze środków unijnych dla swoich klientów. U nich jest możliwość przetestowania systemów zanim się je kupi. Firma ma wielu zadowolonych klientów. Zdobyli również nagrody oraz certyfikaty.

Infortes Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8992499879
REGON
932978690
Siedziba
ul. Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa
  • Infortes Sp. z o.o. – Comarch partner Warszawa