Imprezy firmowe – Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń

Fabryka Wydarzeń to profesjonalne agencja eventowa z Wrocławia. Firma specjalizuje się organizacją imprez firmowych, konferencji, wydarzeń online i w realu. Pracownicy działają w oparciu o trzy podstawy autorskie koordynacja, kreacja i koncepcji. Wieloletnie doświadczenie pracowników, pozwala stworzyć niezapomniane wydarzenia.

Impreza firmowa Wrocław

Impreza firmowa Wrocław - organizacja Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń fot.1

W każdym przypadku ustala harmonogram imprezy dopasowany do oczekiwań klientów. Agencja w ramach swojej działalności wykonuje takie usługi jak wybór lokalizacji, zaproszenie gości, przygotowanie reportażu, administracja i prowadzenie imprez, transfer uczestników. Zespół specjalistów, jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Impreza firmowa Wrocław

Impreza firmowa Wrocław - organizacja Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń fot.2

Profesjonalne organizacja wydarzeń pozwala zdobyć zaufanie wśród klientów. Fabryka Wydarzeń tworzona jest przez ludzi kreatywnych, którzy w sposób nieszablonowy podchodzą do każdego zlecenia. Agencja posiada dużą wiedzą i doświadczenie, do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny i z zaangażowaniem, co przekłada się an satysfakcję ze współpracy.

Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7481586720
REGON
380400883
Siedziba
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
  • Imprezy firmowe – Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń
  • Imprezy firmowe – Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń