Firma Winrol – żaluzje drewniane Gdańsk

Wykończenie domu czy mieszkania to często trudny i żmudny proces. Nie jest łatwo dopasować wszystkie elementy, pamiętać o szczegółach i przy tym mieć swój styl. Jednym z najbardziej stylowych elementów, a zarazem praktycznym rozwiązaniem są rolety i żaluzje. Spełniają one funkcję nie tylko dekoracyjną, ale również praktyczną zapewniając nam zaciemnienie.

żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.1

Przyda to się w wielu mieszkaniach, które narażone są bezpośrednio na światło słoneczne. Przez wpadające słońce często możemy nie widzieć ekranu telewizora czy komputera, a dodatkowo możemy zostać szybko obudzeni. Oczywiście słońce jest mile widziane, ale tylko wtedy gdy sami tego chcemy! Firma Winrol od lat specjalizuje się w tego typu produktach.

żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.2

Wykonują oni zlecenia pod wymiar dzięki czemu mamy pewność, że dana rzecz będzie nam idealnie pasować. Na te produkty mamy aż dwa lata gwarancji. Do tego możemy wybrać żałuję drewniane, które są ekologiczne oraz w ostatnim czasie bardzo modne. Po konsultacji ze specjalistą z tej firmy dostaniemy nasz wymarzony produkt w zaledwie kilka dni.

 

WinRol Rolety i Żaluzje

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982119415
REGON
022023461
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław
  • Firma Winrol – żaluzje drewniane Gdańsk
  • Firma Winrol – żaluzje drewniane Gdańsk