Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław

firma sprzątająca wrocławABC-Service to firma usługowa z Wrocławia, ciesząca się dobrą opinią wśród klientów. Dziękujemy za obdarzenie nas takim zaufaniem i polecanie naszych usług dalej. Jest to dla nas taki dodatkowy motor napędowy, który sprawia, że poziom obsługi przez naszą firmę przenosi się na wyższy poziom.

Jesteśmy firmą, która jest w stanie zapewnić usługi sprzątające. Zarówno, jeżeli chodzi o obiekty biurowe, magazyny, hale przemysłowe, jak również prywatne domy. Wykonujemy jednorazowe zlecenia, jak również bardzo chętnie nawiązujemy współpracę na stałe.

Jesteśmy w stanie zaoferować także sprzątanie specjalistyczne, w tym chociażby malowanie powierzchni szklanych na wysokościach. ABC-Service to również ekipa, jaka jest w stanie wykonać prace związane z zielenią. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak powinna odbywać się pielęgnacja zieleni. Nie zapominajcie również o tym, że nasza firma oferuje usługi ochrony i mienia. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z oferty, jaką specjalnie dla Was przygotowaliśmy.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8980025555
REGON
930522767
Siedziba
ul. Bolesławiecka 15
53-614 Wrocław
  • Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław