Firma ECR – oprogramowanie aukcyjne dla firm leasingowych

AfterLease BoxMamy dla Ciebie najlepszy na rynku sprzęt poleasingowy, dzięki nam będziesz mógł tanio skorzystać z w pełni sprawnego sprzętu, wysokiej jakości. Każdego dnia mamy dla Ciebie nowe, atrakcyjne okazje cenowe do wyboru. Przeglądają naszą stronę internetową przekonasz się, że nie mamy sobie równych w świecie sprzętu polesingowego. Wygodnie i tanio korzystaj z naszej oferty. Rok 2009 to rok, w którym rozpoczęliśmy działanie naszej firmy i działamy nadal.

Z dnia na dzień poszerza się grono zadowolonych klientów z naszego sprzętu poleasingowego. Na stornie internetowej będziesz miał okazję zobaczyć, z jak dużymi graczami na rynku mieliśmy okazję podjąć współpracę. Dlatego jesteśmy pewni, że także i Ty będziesz w pełni zadowolony ze sprzętu powindykacyjnego a także pojazdów poflotowych, które znajdziesz w naszej ofercie. Oferujemy także oprogramowanie aukcyjne dla firm leasingowych AfterLease Box.

Nasz zespół co dziennie stara się, abyś mógł wygodnie i przede wszystkim tanio skorzystać z dobrej jakości sprzętu i aby Twoja praca przynosiła Ci jeszcze więcej satysfakcji. Będąc z naszymi fachowcami, Twoja firma z całą pewnością będzie miała okazję jeszcze lepiej się rozwijać.

 

Europejskie Centrum Remarketingu

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8942976550
REGON
021014968
Siedziba
ul. Lipowa 2
55-300 Środa Śląska
  • Firma ECR – oprogramowanie aukcyjne dla firm leasingowych