Auto-Master – lakiernictwo i blacharstwo samochodowe Wrocław

blacharstwo samochodoweAuto-Master to firma z ponad 40 letnim doświadczeniem specjalizująca się w naprawianiu uszkodzonych nadwozi. Zatrudnieni tam specjaliści stosują najnowszy sprzęt i rozwiązania technologiczne gwarantujące wysoką jakość wykonywanych przez nich usług. W trosce o dobro klientów każda wykonywana tam naprawa odbywa się pod nadzorem właścicielskim.

Firma jest zlokalizowana w centrum Wrocławia, co umożliwia dogodny dojazd do jej siedziby. Pracownicy Auto-Master wykorzystują nowoczesne lutospawarki, które dają możliwość łączenia blach bez ryzyka ich uszkodzenia. Dysponują efektywnymi pistoletami lakierniczymi, które zapewniają najwyższą jakość nakładanych przez nich powłok.

Stosują nowoczesne lakiery wodne, które sprawdzą się wszystkich popularnych markach samochodów. Firma oferuje wiele udogodnień takich jak zapewnianie pojazdów zastępczych, profesjonalna wycena szkód oraz ich bezgotówkowe rozliczanie. Współpracują zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami dysponującymi flotami samochodów.

Auto-Master

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8940026086
REGON
930263923
Siedziba
ul. Niedźwiedzia 11
54-232 Wrocław
  • Auto-Master – lakiernictwo i blacharstwo samochodowe Wrocław