W JAKIEJ SPRAWIE SKŁADASZ WNIOSEK?


Amputacja kończyny
Uraz pleców
Złamanie
Ślepota i uraz oka
Uraz w wyniku dokonanego przestępstwa
Uraz głowy / mózgu
Stres związany z pracą 
Oparzenie / blizna
Kontakt z azbestem
Zatrucie tlenkiem węgla
Uraz kręgosłupa
Zapalenie skóry
Zatrucie pokarmowe
Zespół stresu pourazowego
Utrata słuchu
Uszkodzenie tkanki miękkiej
Uraz śmiertelny

 

Konsekwencje 

Urazy są częścią życia. Każdego dnia, w każdej minucie, w każdej sekundzie ktoś gdzieś doznaje urazu. W wielu przypadkach są to drobne urazy takie jak skaleczenia i otarcia, które nie mają znaczących skutków i które można łatwo wyleczyć. Jednak w wielu sytuacjach urazy te mogą mogą być znacznie poważniejsze i mogą mieć znaczące skutki dla Twojego stylu życia, powodować powstanie długotrwałego urazu i uniemożliwiać wykonywanie prostych codziennych czynności, a także pracy zawodowej.

 

 

Zrozumienie problematyki

W PGO S.A. rozumiemy jakie negatywne skutki tego typu zdarzenie może mieć dla Twojego życia i wiemy, jak niesprawiedliwe jest to, gdy tracisz możliwość poruszania się, wolność i pracę w rezultacie czyjegoś zaniedbania. Jeżeli uważasz, że znalazłeś się w takiej sytuacji z winy kogoś innego, nasi pracownicy mogą pomóc Ci w przygotowaniu wniosku o odszkodowanie za wszelkie poniesione koszty opieki medycznej lub utracone zarobki, oraz pomóc złagodzić skutki urazu.

 

Zaufaj Profesjonalistom

Jeżeli doznałeś poważnego urazu, prawdopodobnie składanie wniosku o odszkodowanie jest ostatnią rzeczą, o której myślisz. Zazwyczaj koncentrujesz się przede wszystkim na swoim zdrowiu, rehabilitacji i tym, jak zadbać o swoją rodziną, zwłaszcza, jeżeli nie jesteś w stanie pracować. Może to prowadzić do bardzo stresującej sytuacji, która często przesłania fakt, że złożenie prostego wniosku roszczeniowego może pomóc w rozwiązaniu tych problemów.

Wsparcie finansowe

Najważniejszą  kwestią po wypadku jest unormowanie wszystkich spraw, czyli powrót do swoich codziennych zajęć i angażowanie się w czynności, które przed wypadkiem stanowiły ogromną część Twojego życia. Złożenie wniosku roszczeniowego może Ci w tym pomóc poprzez zapewnienie wsparcia finansowego w postaci zaliczki na poczet odszkodowania, której potrzebujesz, aby kontynuować swoje normalne zajęcia. Dlaczego musisz cierpieć, jeżeli doznałeś urazu w wyniku zaniedbania innej osoby?