SKUP ODSZKODOWANIA


Skup odszkodowania 

 

Jeżeli w okresie ostatnich 3 lat otrzymałeś odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia komunikacyjnego z OC sprawcy, ale ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie, mamy dla Ciebie ofertę.

Odkupimy od Ciebie szkodę i dopłacimy do odszkodowania, które już zostało przyznane.

 

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam kosztorys szkody częściowej lub całkowitej na Twoim samochodzie oraz decyzję ubezpieczyciela o przyznaniu odszkodowania, a my dokonamy dopłaty do Twojego odszkodowania.

 

Zyskasz dodatkowe PIENIĄDZE, na które na pewno nie mógłbyś liczyć bez naszej pomocy (płatne gotówką) !

Dzięki naszej ofercie oszczędzisz swój cenny CZAS i NERWY.

 

Podstawą odkupu odszkodowania majątkowego jest zawarcie umowy cesji wierzytelności, dzięki której będziemy mogli dochodzić dalszego odszkodowania już bez Twojego osobistego udziału i bez żadnego ryzyka z Twojej strony.

 

Nasza firma samodzielnie wytoczy proces ubezpieczycielowi, pokryje wszelkie opłaty sądowe, jak i koszt wynajęcia radcy prawnego, czy adwokata. Ewentualne niepowodzenie dochodzenia odszkodowania obciąża tylko i wyłącznie naszą firmę.

 

Zgłoś się już dziś i odbierz swoje pieniądze. To  nic Cię nie kosztuje. Możesz tylko zyskać.

tel. kom.: +48 789 234 789

email: info@pgo-odszkodowania.pl

 

Do podpisania umowy niezbędny będzie kosztorys wykonany przez firmę ubezpieczeniową oraz decyzja o przyznaniu i przekazaniu Twojej wyliczonej w kosztorysie kwoty odszkodowania.