Odszkodowanie po śmierci osób bliskich i najbliższych członków rodziny

  • Jesteś osobą, która straciła w wypadku najbliższą osobę?
  • Po otrzymaniu wiadomości o śmierci najbliższej osoby poczułeś/aś szok, niedowierzanie, załamanie?
  • Po utracie bliskiej osoby chcesz uzyskać maksymalnie wysokie zadośćuczynienie i odszkodowanie za krzywdę, która Cię spotkała?

 

PGO Polska Grupa Odszkodowawcza S.A. jest ekspertem w zakresie uzyskiwania zadośćuczynienia, stosownego odszkodowania i innych świadczeń w związku ze szkodą jaką poniosły osoby, które straciły bliskich w wypadku.
Profesjonalnie i kompleksowo zajmujemy się całkowitą procedurą dotyczącą uzyskania odszkodowania. Doradzamy, tłumaczymy, przygotowujemy do wywiadu środowiskowego ubezpieczyciela.
Zadzwoń tel. 789 234 789 lub napisz: info@pgo-odszkodowania.pl. Udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji i służymy fachową obsługą.

Zdajemy sobie sprawę, iż krzywda jaką odczuwają bliscy po śmierci najbliższej osoby jest nie do wycenienia. Najbliżsi czują stratę członka rodziny, który już nigdy do nich nie wróci. Wyobrażamy sobie jak trudny jest czas po utracie najbliższych. Oferta ta jest skierowana do rodzin i najbliższych osób, które zginęły w wypadku komunikacyjnym, nie będących sprawcą tego zdarzenia.
Podmiotem odpowiedzialnym do wypłaty wszelkich roszczeń jest ubezpieczyciel OC sprawcy wypadku, w sytuacji jednak gdy taka osoba nie wykupiła obowiązkowej polisy od Odpowiedzialności Cywilnej lub gdy nie jest znany sprawca, na takich samych zasadach odpowiada Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Odszkodowanie należne jest rodzinie i najbliższym zmarłego (rodzice, małżonek, dzieci, rodzeństwo, dziadkowie, wnuki, konkubent).

 

 

Sprawdź naszą ofertę- zadzwoń 789 234 789 lub napisz info@pgo-odszkodowania.pl

 

Tagi