INFOLINIA

PGO Polska Grupa Odszkodowawcza S.A. prowadzi działalność w zakresie reprezentowania osób fizycznych oraz firm w dochodzeniu odszkodowań od podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody. Głównym i najważniejszym celem naszej działalności jest niesienie pomocy poszkodowanym w uzyskiwaniu najwyższego odszkodowania z tytułu szkody osobowej oraz rzeczowej.

 

Sprawy odszkodowawcze prowadzone są kompleksowo na wszystkich etapach i przed wszystkimi organami. Przygotowujemy zgłoszenie szkody i reprezentujemy poszkodowanych w postępowaniu likwidacyjnym prowadzonym przez zakład ubezpieczeń. PGO S.A. reprezentuje swoich Klientów również w postępowaniu sądowym. Zapewniamy także reprezentację pokrzywdzonego w postępowaniu karnym celem ustalenia sprawcy szkody.

 

Specjalizujemy się w wypadkach komunikacyjnych, a w naszej Kancelarii pracują adwokaci, radcy prawni i eksperci z zakresu prawa ubezpieczeniowego zapewniający profesjonalną obsługę prawną w postępowaniach polubownych, jak również na drodze sądowej.

 

Niewątpliwym atutem Polskiej Grupy Odszkodowawczej S.A. jest połączenie dogłębnej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem i kreatywnością w doradztwie prawnym w sprawach odszkodowawczych, które umożliwiają uzyskanie jak najwyższego odszkodowania.

 

Posiadamy sieć naszych Przedstawicieli w całej Polsce, którzy dołączają do naszego zespołu w szybkim tempie i na koniec 2013 roku przekroczyli liczbę 300 Doradców.