DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ

Dopłaty do odszkodowań to ważny punkt naszej działalności prowadzonej w imieniu osób i firm, ubiegających się o należne im środki. Zajmujemy się dopłacaniem do szkód komunikacyjnych oraz majątkowych, powstałych do 3 lat wstecz! Nasi Klienci otrzymują dopłaty do zaniżonych odszkodowań bez ryzyka i długiego czekania. Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, dobrze wiemy, jak się odnaleźć w gąszczu przepisów. Nie tylko pomagamy, ale przede wszystkim uświadamiamy zgłaszających się do nas Poszkodowanych, jakie prawa im przysługują. Szczegółowo analizujemy każdą sprawę działając tak, aby dopłata do zaniżonego odszkodowania trafiła do Państwa możliwie najszybciej. Zapraszamy do kontaktu, a w razie jakichkolwiek pytań służymy wsparciem.

Sprawdzimy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania i szybko ją wypłacimy

Coraz częściej mają miejsce sytuacje, kiedy Towarzystwo Ubezpieczeniowe wycenia powstałą szkodę na niższą, niż jest w rzeczywistości. Co za tym idzie, przyznane zostaje zaniżone odszkodowanie, a do takiego należy się dopłata. Żeby ją otrzymać, trzeba być jej świadomym i tu zaczyna się nasze zadanie. Grupa Odszkodowawcza PGO to grono profesjonalistów, zajmujących się m. in. reprezentowaniem podmiotów Poszkodowanych. Dopłaty do odszkodowań z tytułu szkód majątkowych i szkód komunikacyjnych, są naszą specjalnością. Działamy w sposób wygodny dla Klientów, przejrzysty, korzystny dla obu stron. Procedura przebiega w następujący sposób:

  • Poszkodowany przesyła nam kosztorys szkody otrzymany od ubezpieczyciela, decyzję o przyznanej kwocie odszkodowania, skan dowodu rejestracyjnego pojazdu i potwierdzenie przelewu odszkodowania na jego rachunek bankowy,

  • Nasz prawnik w porozumieniu z rzeczoznawcą przeprowadza nową analizę szkody i przedstawia ofertę odkupu prawa do zaniżonej części odszkodowania,

  • Podpisana zostaje umowa cesji,

  • Ustalona kwota trafia na konto bankowe Poszkodowanego.

Dzięki nam, dopłata do zaniżonego odszkodowania może zostać wypłacona w krótkim czasie, pozwalając uniknąć konieczności wchodzenia na drogę sądową. Jeśli podejrzewają Państwo, że przyznane Wam odszkodowanie jest zbyt niskie, zachęcamy do skontaktowania się z doradcami PGO.