Odkup szkód!
18 grudnia 2015
Wypadek samochodowy – sprawdź, jak walczyć o odszkodowanie.
19 grudnia 2015

DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ Z OC

Większość odszkodowań w Polsce jest zaniżona. Nie musisz iść do sądu, aby uzyskać od ubezpieczyciela pieniądze, które Ci się należą. To NIC nie kosztuje i NIE jest zobowiązujące. Możesz ZYSKAĆ dopłatę do zaniżonego odszkodowania

Wyślij nam kosztorys i decyzję o wysokości odszkodowania na mail:

info@pgo-odszkodowania.pl
Złożymy Ci konkretną propozycję finansową. Daj sobie szanse na DODATKOWE PIENIĄDZE
Przekonaj się ile Ci zaproponujemy

To wcale nie jest proste napisać odwołanie od decyzji odszkodowania oc dlatego właśnie powstała nasza firma, aby pomagać ludziom którzy mają z tym problem. Ostatnio coraz więcej jest osób które chcą napisać odwołanie od odszkodowania oc ponieważ zostali oni niejako oszukani przez ubezpieczyciela i zostało im wypłacone zaniżone odszkodowanie z oc. W takim wypadku jedyną deską ratunku jest zgłoszenie się do naszej firmy a my napiszemy odwołanie od wyceny szkody oc i rozpoczniemy działania, będące skuteczną formą odzyskania odszkodowania.

Najczęstszy problem jaki mają nasi klienci stanowi fakt tego co takie odwołanie od wyceny z oc zawierać powinno. Przede wszystkim co w nim uwzględnić aby było skuteczne i zostało pozytywnie rozpatrzone. To właśnie na tej płaszczyźnie najczęściej oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania oc Odwołanie od wypłaty odszkodowania oc powinno być przede wszystkim napisane bardzo dobrze pod względem merytorycznym i zawierać powinno wszelkie niezbędne informacje na temat sytuacji wypadkowej oraz pełen kosztorys jaki został przedstawiony przez ubezpieczyciela za wyrządzoną szkodę. Bardzo często właśnie odwołanie od zaniżonego odszkodowania oc napisane przez pokrzywdzonego posiada pewne braki, które trzeba wielokrotnie uzupełniać, co wydłuża tylko całą procedurę odzyskiwania.